ŠKOLNÉ

» Aktivity a zájmové kroužky

Pravidelná návštěva tělocvičny

Kdy:  v úterý  od 10:00 do 10:45

Dlouhodobější dynamické aktivity - pohybové hry a pohybové činnosti s využitím tělocvičného náčiní a nářadí.

Cílem je posilovat aerobní a svalové zdatnosti.

Za příznivého počasí vyměňujeme cvičení v tělocvičně za sportovní hry  venku a vycházky do přírody.

Kurs předplavecké výchovy

( placený)

Kdy: Zatím neotevřen

V případě zájmu rodičů se děti mohou v půlročním cyklu zúčastňovat předplaveckého výcviku v bazénu DELFÍN v Uherském Brodě.

NÁPRAVA  ŘEČI

Je zajištěno provádění nápravy řeči přímo v MŠ. Nápravu zajišťuje externí logopedka, která dojíždí 2x za měsíc.  V MŠ pracuje p, učitelka , která se věnuje logopedické prevenci.

PÍŠEME S PÍSNIČKOU

V tomto školním roce zařazujeme každý lichý týden ve středu odpoledne "PSANÍ S PÍSNIČKOU", což je metoda přípravy předškoláků na čtení a psaní za současného rozvíjení  rytmického cítění.

ZPÍVÁNKY

Opakovní známých písniček u klavíru zařazujeme každý den, obyčejně hned, když s děti sejdou.

KRESLÍME, MALUJEME A TVOŘÍME

Tvořivým činnostem se děti budou věnovat každý sudý týden ve středu odpoledne. Děti budou zkoušet různé výtvarné techniky, tvořit a konstruovat z odpadového a jiného výtvarného materiálu.