2024-03-11 12:59:52

» Distanční vzdělávání

Distanční vzdělávání

Na této stránce se budou objevovat podklady pro distanční vzdělávání.

6. 4. 2021

Dobrý den,
v příloze zasílám další distanční výuku, tentokráte s názvem "Zvířátka na dvorku"
Antlová

22. 3. 2021

Dobrý den, zdravím Vás i děti.
Velikonoce se nám blíží a my nevíme, zda se do velikonoc uvidíme, tak posílám další výuku na téma VELIKONOCE JSOU ZA DVEŘMI.
Je toho trochu víc, ale tentokráte zasílám výuku na 14 dnů, to je od 22.3. - 1.4.2021.
Doufám, že se vám bude dařit a samozřejmě pokud si nebudete vědět rady, nebo budete potřebovat něco zkonzultovat, neváhejte se na mě obrátit.
Jinak přeju Vám i dětem krásné Velikonoce a doufám, že se už po velikonocích opět setkáme v Mš.
S pozdravem Antlová

21. 3. 2021

Výuka anglického jazyka
Vážení rodiče, ráda bych Vás a děti inspirovala, jak využít PC na něco užitečného 😊.
V době, kdy s dětmi nemůžeme být osobně, po Vás nemohu chtít, aby jste suplovali moji práci při výuce anglického jazyka. Přesto Vám zde nabízím inspiraci k osvěžení a podpoře angličtiny.
Ráda bych doporučila několik odkazů na YOUTUBE, které lze použít.
Jedná se o Play list HooplaKids a Super Simple Songs.
Výborné jsou také epizody Peppa PIG v angličtině. Děti je znají v češtině. Angličtina v této pohádce je srozumitelná, krásná a jednoduchá k porozumění bez překládání.
Doba sledování by měla být 15- 20 min/ den max.
Není potřeba děti přetěžovat sezením u počítače nebo TV. Raději ať běhají po venku a objevují svět všemi smysly v reálném prostředí.
S pozdravem a přáním brzkého shledání při běžné výuce v MŠ.
Alžběta Hrdinová

Odkazy:

15. 3. 2021

Dobrý den,
Tento týden nás čeká další téma, a to opět jarní ,,JARO, KOHO JSI VZBUDILO?" Z minulých týdnů mi žádné dotazy nepřišly, tak doufám, že se Vám úkoly daří. Opět připomínám, pokud si s něčím nevíte rady nebo Vám něco nejde, určitě se ozvěte. Jinak všechny děti pozdravuji a doufám, že se brzy všichni uvidíme ve školce.
Mějte se krásně Antlová

8. 3. 2021

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak jste zvládli s dětmi první týden distanční výuky. Co se Vám dařilo a co naopak ne? Jak to zvládaly děti? Je něco, co byste potřebovali zkonzultovat? Zdá se Vám, že je to hodně materiálů? Má někdo problém s vytisknutím materiálů (můžeme se domluvit a materiál vám předám ve vytištěné formě)?

Dnes zasílám materiály pro distanční výuku na týden od 8.3. - 12.3.2021. Protože už nám pomalinku začíná jaro, téma na tento týden je ,, JARO SE PROBOUZÍ". Doufám, že se Vám budou úkoly dařit, že se děti aspoň trochu zabaví, a pokud budou nějaké nejasnosti, obraťte se prosím na tento mail.
Pozdravujte děti.
Děkuji Antlová